Historia naszej działalności sięga 1991 roku. Od roku 1997 działamy jako spółka, której jedynymi właścicielami pozostają Mirosław Cioś i Waldemar Kwinta .Priorytetowymi cechami naszego działania jest solidność, bezpieczeństwo i szybkość. Urzeczywistniamy je dzięki zaletom technicznym oferowanych przez nas produktów , jak i innowacyjności rozwiązań. Ważnym elementem pozwalającym realizować nasze cele są kwalifikacje i zaangażowanie naszych pracowników.  Mając na względzie dynamikę rynku staramy się być strategicznym partnerem dla innych przedsiębiorstw. Nie jesteśmy bowiem nastawieni na szybki zysk, ale na długotrwałą współprace, mając na względzie interesy naszych klientów. Nie twierdzimy, że nie pojawią się problemy, ale obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby je rozwiązać. Jesteśmy świadomi tego, że zaufanie Klientów do naszych możliwości stanowi podstawę jakichkolwiek działań. Dlatego też jakość naszych świadczeń jest z góry ustalona. To z kolei przyczynia się do wzrostu popularności naszej firmy.  Pod pojęciem jakość rozumiemy przede wszystkim postulat dotrzymywania wysokich standardów uzgodnionych w umowach z naszymi klientami. Dotyczą one przede wszystkim sprzedawanych przez nas towarów oraz jakości usług które świadczymy, za które ponosimy pełną odpowiedzialność. Wszystkie sprzedawane lub/i wdrażane przez nas produkty podlegają stałemu utrzymaniu w ruchu i serwisowi przez cały czas ich eksploatacji.

Możemy w jednoznaczny sposób stwierdzić, iż pomagamy naszym klientom osiągnąć sukces. Branże w których działamy uzupełniają się wzajemnie tak, że nasza wiedza, doświadczenie i obszary w których działamy pozwalają na stały rozwój. Rozumiemy, a niejednokrotnie wyprzedzamy potrzeby naszych klientów, przyczyniając się tym samym do tworzenia ich długofalowych sukcesów. Jesteśmy firmą polską, stworzoną i działającą według prawa polskiego, na rynku europejskim i wedle standardów europejskich. Jesteśmy również świadomi swych powinności społecznych, co znajduje wyraz w wewnętrznych wytycznych firmy. Stanowią one, iż firma ma obowiązek przestrzegać wszystkich regulacji i przepisów, w każdym z sektorów gospodarki, w których działa.

Przedstawiony wyżej program działania firmy ASKEN to nie deklaracje ale gwarancja.

A to zobowiązuje.

Asken w liczbach

29- lat doświadczenia w branży


Współpracuj z Najlepszymi

3000+ zadowolonych klientów


Jesteśmy tu dla Ciebie!

15- członków zespołu, którym na Tobie zależy


Dobre relacje są dla Nas fundamentem współpracy

40+ oferowanych rozwiązań


Pozwól rozwiązać Nam Twój problem

Mamy świetne opinie

„Firma na bardzo wysokim poziomie. Działają od lat w swojej branży i naprawdę znają się na rzeczy. Bardzo dobrze doposażeni a jak czegoś nie mają na miejscu to są w stanie szybko sprowadzić. Ja już parę razy korzystałem z usług i zawsze wychodziłem zadowolony. Gorąco POLECAM.”