Kasy fiskalne Novitus, Elzab, Datecs

– Pomagamy w doborze urządzeń

– sprzedajemy urządzenia

– programujemy, szkolimy i wdrażamy do pracy

– zapewniamy ciągły serwis i wsparcie

Najpopularniejsze kasy fiskalne

Zapraszamy do naszego salonu gdzie pomożemy Ci wybrać odpowiednią kasę lub drukarkę fiskalną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, znamy więc doskonale oferowane urządzenia, ich niezawodność i cechy które sprawiają że każde z nich posiada swoją specyfikę.

Ponad 20 lat pracy w urządzeniami fiskalnymi zbudowało niesamowite doświadczenie i wiedzę z zakresu całego cyklu życia kasy fiskalnej. Wiemy jak je dobierać i utrzymywać w jak najlepszej formie przez wiele lat. Nasz doskonale wyposażony serwis zapewnia że każda usterka może zostać szybko naprawiona, co więcej wiele z nich w ogóle nie wystąpi gdyż doskonale wiemy jak im zapobiegać.

Obsługę kas fiskalnych prowadzimy u nas w biurze, jak również bezpośrednio u klienta. Wskaż nam miejsce swojej działalności, a przyjedziemy i wszystko załatwimy na miejscu u Ciebie. Dla nas to nie problem. Zadzwoń +48126351400 i umów się na spotkanie.

Masz kasę fiskalną która uległa uszkodzeniu?

Możesz przywieźć ją do nas, możesz również zamówić u nas odbiór uszkodzonej kasy kurierem , paczkomatem lub po prostu nasz serwisant może przyjechać po kasę, a następnie odwieźć ją na miejsce i podłączyć na stanowisku.