Urządzenia fiskalne dedykowane do taxi:

Aby samochód mógł być wykorzystywany jako pojazd taxi niezbędne jest wyposażenie go w kasę fiskalną i taksometr (opcja nr. 1) bądź też w taksometr fiskalny (opcja nr. 2).

Kasa fiskalna bądź też taksometr fiskalny są urządzeniami specjalizowanymi do tego typu działalności i nie mogą być zastąpione innymi urządzeniami fiskalnymi. Dzięki temu posiadają możliwość: ustania cen umownych za przejazd, rabaty itd. .

W chwili obecnej możliwy jest montaż taksometru fiskalnego Taxi E bądź kasy fiskalnej i taksometru osobno (pod warunkiem, że klient posiada swój taksometr).

W trakcie montażu wykonywana jest legalizacja taksometru przez stacjonującego w naszej firmie urzędnika Urzędu Miar. Dzięki temu kierowcy przyjeżdżający na montaż po upływie 3h mają wykonany montaż oraz legalizację co w innych serwisach trwa to nawet kilka dni.

Opcje montażu:

  1. Kasa fiskalna Novitus Vega Taxi E
    lub Elzab Teta, która współpracują z taksometrem Cezar lub TX06.
  2. Taksometr fiskalny Novitus Taxi E. Urządzenie „2 w 1” tzn. kasa fiskalna połączona z taksometrem. Pierwsze urządzenie na rynku z ekranem dotykowym, zaprojektowane wg. dyrektywy MID.

Oferowane przez nas urządzenia posiadają wszelkie niezbędne homologacje oraz są przystosowane do aktualnych obowiązujących na rynku przepisów.

  • Posiadają kopię elektroniczną dzięki, której nie trzeba zbierać kopii paragonów. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze.
  • Są kompatybilne z samochodami każdego typu!

Wszystkie urządzenia dostępne są od ręki! Wybór należy do Ciebie!

Nie rzadziej niż co dwa lata należy dokonać wykonać legalizację taksometru, a co za tym idzie wykonać przegląd okresowy (co dwa lata lub przy każdej legalizacji).

Uwaga! Na rynku nie ma urządzeń fiskalnych online, które mogłyby być używane w taxi!