Profesjonalny montaż taksometru wraz z legalizacją GUM

Instalujemy taksometry w samochodach od 2003 roku. Posiadamy własną bazę wiedzy dzięki której nasze prace przebiegają szybko i sprawnie.

Wszystkie prace wykonujemy z dbałością o detale oraz w warunkach gwarantujących 100% bezpieczeństwa samochodu.

Przed rozpoczęciem instalacji, dokładnie oceniamy wnętrze pojazdu, oraz zabezpieczamy odpowiednie elementy, aby uniknąć przypadkowych uszkodzeń lub zabrudzeń.

Podłączenie taksometru często wymaga demontażu elementów deski rozdzielczej lub części zabudowy wewnątrz kabiny. Dlatego pracujemy w hali montażowej zapewniającej odpowiednie warunki do demontażu elementów w pojeździe. Hala jest odpowiednio przestronna , ogrzewana i wyposażona w specjalistyczny sprzęt. Zapewniamy maksymalną czystość, ciepło i przestrzeń, aby elementy pojazdu pozostały idealnie czyste i nienaruszone mimo wykonywania przez nas czynności montażowych.

Podczas montażu taksometru  zwracamy uwagę na estetykę i precyzję każdego detalu. Wszelkie kable i elementy są starannie ukrywane, aby nie wpływały na wizualny wygląd pojazdu. Ponadto, nasi technicy korzystają z najnowocześniejszego sprzętu, co gwarantuje nie tylko skuteczność zainstalowanych urządzeń, ale także minimalizuje ryzyko ewentualnych problemów związanych z montażem.

Po zakończeniu montażu, dokładnie sprzątamy wnętrze, usuwając wszelkie pozostałości po montażu.

Legalizacja taksometru na miejscu podczas montażu

Wszystkie zamontowane taksometry są od razu legalizowane we własnym punkcie legalizacji. Nasi klienci wszystko załatwiają na miejscu, nie trzeba jeździć do Urzędu Miar, legalizacja taksometru wykonywana jest podczas montażu.

Bezstykowy odczyt danych z pojazdu

Nowoczesne samochody, zwłaszcza te objęte gwarancją wymagają stosowania najlepszych rozwiązań. Naszym klientom proponujemy zastosowanie układu pozwalającego bezstykowo odczytywać dane z magistrali CAN. Dzięki temu podczas montażu w żaden sposób nie ingerujemy w elektronikę pojazdu. Podłączamy jedynie zasilanie do taksometru. Odczyt danych odbywa się bez żadnej ingerencji u magistrale danych w pojeździe. Dzięki temu gwarancja na samochód jest bezdyskusyjna.