Jesteśmy firmą, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji do nowoczesnych technologii tworzy i dostarcza rozwiązania techniczne. Jakość, innowacyjność oraz terminowość to hasła wyznaczające standardy współpracy z nami.

Historia naszej działalności sięga 1991 roku. Od roku 1997 działamy jako spółka, której jedynymi właścicielami pozostają Mirosław Cioś i Waldemar Kwinta.  Trzonem Asken są ludzie z wizją, którzy nie boją się podejmować nowych wyzwań i z łatwością odnajdują się w każdej sytuacji wdrożeniowej. Wybierając nasze rozwiązania masz pewność, że korzystasz z usług doświadczonych programistów, automatyków i projektantów, instalatorów. Lubimy, to co robimy, dlatego tak wielu z nas pracuje w firmie od momentu jej powstania, a zdecydowana większość – ponad 5 lat.

 

Branże w których działamy uzupełniają się wzajemnie tak, że nasza wiedza, doświadczenie i obszary w których działamy pozwalają na stały rozwój. Rozumiemy, a niejednokrotnie wyprzedzamy potrzeby naszych klientów, przyczyniając się tym samym do tworzenia ich długofalowych sukcesów.

Jesteśmy firmą polską, stworzoną i działającą według prawa polskiego, na rynku europejskim i wedle standardów europejskich. Jesteśmy również świadomi swych powinności społecznych, co znajduje wyraz w wewnętrznych wytycznych firmy. Stanowią one, iż firma ma obowiązek przestrzegać wszystkich regulacji i przepisów, w każdym z sektorów gospodarki, w których działa.

 

Asken w liczbach

29- lat doświadczenia w branży


Współpracuj z Najlepszymi

3000+ zadowolonych klientów


Jesteśmy tu dla Ciebie!

15- członków zespołu, którym na Tobie zależy


Dobre relacje są dla Nas fundamentem współpracy

40+ oferowanych rozwiązań


Pozwól rozwiązać Nam Twój problem

Mamy świetne opinie

„Firma na bardzo wysokim poziomie. Działają od lat w swojej branży i naprawdę znają się na rzeczy. Bardzo dobrze doposażeni a jak czegoś nie mają na miejscu to są w stanie szybko sprowadzić. Ja już parę razy korzystałem z usług i zawsze wychodziłem zadowolony. Gorąco POLECAM.”