1. Urządzenia

Urządzenia fiskalne dedykowane do taxi:

Aby samochód mógł być wykorzystywany jako pojazd taxi niezbędne jest wyposażenie go w kasę fiskalną i taksometr (opcja nr. 1) bądź też w taksometr fiskalny (opcja nr. 2).

Kasa fiskalna bądź też taksometr fiskalny są urządzeniami specjalizowanymi do tego typu działalności i nie mogą być zastąpione innymi urządzeniami fiskalnymi. Dzięki temu posiadają możliwość: ustania cen umownych za przejazd, rabaty itd. .

W chwili obecnej możliwy jest montaż taksometru fiskalnego Taxi E bądź kasy fiskalnej i taksometru osobno (pod warunkiem, że klient posiada swój taksometr).

W trakcie montażu wykonywana jest legalizacja taksometru przez stacjonującego w naszej firmie urzędnika Urzędu Miar. Dzięki temu kierowcy przyjeżdżający na montaż po upływie 3h mają wykonany montaż oraz legalizację co w innych serwisach trwa to nawet kilka dni.

Opcje montażu:

  1. Kasa fiskalna Novitus Vega Taxi E
    lub Elzab Teta, która współpracują z taksometrem Cezar lub TX06.
  2. Taksometr fiskalny Novitus Taxi E. Urządzenie „2 w 1” tzn. kasa fiskalna połączona z taksometrem. Pierwsze urządzenie na rynku z ekranem dotykowym, zaprojektowane wg. dyrektywy MID.

Oferowane przez nas urządzenia posiadają wszelkie niezbędne homologacje oraz są przystosowane do aktualnych obowiązujących na rynku przepisów.

  • Posiadają kopię elektroniczną dzięki, której nie trzeba zbierać kopii paragonów. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze.
  • Są kompatybilne z samochodami każdego typu!

Wszystkie urządzenia dostępne są od ręki! Wybór należy do Ciebie!

Nie rzadziej niż co dwa lata należy dokonać wykonać legalizację taksometru, a co za tym idzie wykonać przegląd okresowy (co dwa lata lub przy każdej legalizacji).

Uwaga! Na rynku nie ma urządzeń fiskalnych online, które mogłyby być używane w taxi!

 

Dodatkowe elementy, które oferujemy:

  • Lampy Taxi.

  • Terminale Płatnicze .

  • Naklejki do samochodów taxi.

2. Montaż i Serwis

Przeciągnij aby zobaczyć efekt

Prowadząc pełną obsługę taxi zapewniamy kompleksowe wyposażenie pojazdu na taksówkę wliczają w to montaż taksometru, kasy fiskalnej oraz lampy taxi.

Nasi serwisanci posiadający najwyższe kwalifikacje i ogromne doświadczenie zamontują taksometr oraz kasę fiskalną zgodnie ze standardami obowiązującymi w każdej sieci taxi.

Właściciele samochodów mogą być spokojni, że podczas montażu wszystkie elementy pojazdu pozostaną w stanie nienaruszonym. Montaż taksometru przebiega w taki sposób aby klienci mogli patrzeć jak przebiega instalowanie urządzeń w samochodzie.

Zamontowane przez nas urządzenia w żaden sposób nie ingerują w funkcjonowanie samochodu dzięki czemu montaż samochodu, który jest wzięty w leasing nie stanowi żadnego problemu.

Na instalacje taksometru udzielamy wieczystej gwarancji!

3. Galeria

4. Najczęstsze pytania

1. Kiedy mogę zrobić przegląd kasy fiskalnej?

W godzinach Naszej pracy między 8:00 a 16:00.

2. Co ile trzeba wykonywać przegląd kasy fiskalnej?

Przegląd okresowy kasy fiskalnej należy wykonywać raz na dwa lata lub przy każdej legalizacji!

3. Co ile trzeba wykonywać legalizację?

Legalizacje trzeba wykonać co dwa lata, przy montażu nowego samochodu lub przy jakiejkolwiek zmianie na świadectwie np. rozmiaru opon.

4. Ile trwa montaż samochodu pod taxi?

Usługa montażu samochodu pod taxi trwa w większości przypadków około dwie godziny i 15 minut.

5. Co muszę zrobić po montażu samochodu pod taxi?

Po montażu należy udać się na stację diagnostyczną w celu dokonania przeglądu technicznego samochodu pod kątem taxi, a następnie do Wydziału Komunikacji aby uzyskać wpis do dowodu rejestracyjnego informujący o tym, że samochód jest taksówką i odebrać licencję.

6. Czy muszę się umawiać na montaż?

Tak. W celu umówienia się na montaż, skontaktuj się z nami pod numerem tel.: 12 635 14 00.